کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
دانلود ويرايش جديد كتاب درمان خجالت در سه هفته بصورت pdf كيفيت عالي آموزش زبان ادب
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :من
تاريخ: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۰:۴۴

 

اين مطلب هم ممكن است براي شما كاربردي باشد: ۵ دليل اصلي گوشه گيري نوجوانان از زبان متخصص

ويدئوي آموزش ۶ نكته براي از بين بردن حس خجالت:

براي همه افراد خانواده بهترين مكان براي رشد و پرورش است. محيط خانواده و تجارب اوليه كودك به خصوص در سنين پيش دبستاني و سال هاي آغازين مدرسه، اصلي ترين نقش را در شكل گيري شخصيت كودك دارد. در اين دوران الگوهاي رفتاري بزرگ سال، برنامه هاي تلويزيوني، نحوه و ميزان ارتباطات عاطفي، كلامي و اجتماعي خردسالان با والدين و بزرگ سالان خانواده، بيش ترين تاثير را در رشد مطلوب اجتماعي و يا پديدايي اضطراب و كم رويي كودكان مي تواند داشته باشد. والدين بايد به ارتباطات خود و سالم ساختن محيط خانواده براي رشد طبيعي (جسمي، اجتماعي، عاطفي و اخلاقي) فرزندان و پيشگيري از مشاجرات خانوادگي براي حفظ امنيت عاطفي اعضاي خانواده ها از طريق ارتباط توجه داشته باشند تقويت نقاط مثبت رفتار و عملكرد فرزندان از طريق دادن پاداش مادي، كلامي و غيركلامي و تشويق آنان از نكات ديگري است كه خانواده ها بايد آن را در نظر بگيرند.

درمان-كمرويي)

   لينك دانلود رايگان كتاب pdf غلبه بر كمرويي ۱

   لينك دانلود رايگان كتاب pdf غلبه بر كمرويي ۲

همانطور كه مي دانيد ! كم رويي با دارو برطرف نمي شود و اقدامات پزشكي و استفاده از داروهاي آرام بخش و تقويت كننده (مولتي ويتامين ها) تاثير مستقيمي بر درمان كم رويي فرد ندارد. كم رويي اساسا رفتاري اكتسابي و آموخته شده است كه براي درمان و برطرف كردن آن بايد رفتار نامطلوب حذف گرديده و رفتار تازه و مطلوب اجتماعي در فرد فراگير شود. اساس درمان كم رويي، تغيير در حوزه شناختي و تحول در شيوه عملي زندگي و حيات اجتماعي فرد است; تغيير در شيوه تفكر، يافتن نگرش تازه نسبت به خود و محيط اطراف، برخورداري از قدرت انجام واكنش هاي نو در برابر اطرفيان و تعامل بين فردي، تغيير در باورها و نظام ارزش هايي كه كم رويي را تقويت مي كند، كاهش اضطراب در فرد كم رو، تقويت انگيزه و افزايش مهارت هاي اجتماعي و توانايي هاي تحصيلي، شغلي و حرفه اي، اصلي ترين روش درمان كم رويي است.

گردش هاي علمي، تشويق به سخن گفتن در حضور والدين، دوستان و بستگان و همچنين جرأت دادن به نوجوان بدين معني كه بتواند در برابر جمع سخن بگويد و در فعاليت هاي هنري و در نمايشنامه ها مشاركت كند، از جمله كارهايي است كه مهارت هاي اجتماعي نوجوان را افزايش مي دهد.

درمان-كمرويي۱)

مطلبي براي والدين : علائم ،دلايل ،پيشگيري و درمان موثر افسردگي كودكان

پيشنهاد ما به شما اين است كه براي تربيت اصولي كودكان و فرزندان خود جامع ترين پك آموزشي تربيت كودك را مطالعه نماييد. چنانچه سؤال مرتبط با اين موضوع داريد در بخش نظرات با ما در ميان بگذاريد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ